Sadelikten Vazgeçmeyenler İçin 2021 Çanta Modelleri

Sadelikten Vazgeçmeyenler İçin 2021 Çanta Modelleri nelerdir?  Gerek spor gerekse klasik giyimi tercih edenler için bu yıl birbirinden sade ve şık çanta modelleri sizleri bekliyor. Sizler de kombinlerinizi yıldız gibi parlatacak olan şık ve zarif çanta modellerini arıyorsanız yazımıza göz gezdirebilirsiniz.

En Sade Çanta Modelleri

Sırt Çantaları

Tek renk ve deri küçük sırt çantaları sokak stiliniz için tercih edebileceğiniz en uygun modelden biridir. Üstelik en kullanışlı ve konforlu çanta modeli olarak bilinen sırt çantaları bu yıl herhangi bir ışıltı detayı olmadan sizlere sunuluyor. Klasik giyimleriniz ile birlikte bile rahatlıkla kullanabileceğiniz sırt çantaları oldukça modern tasarımları ile de dikkat çekiyor.

Uzun Askılı Çanta Modelleri

Zincir veya deri detaylı uzun askılı çanta modelleri son birkaç sezonun en çok tercih edilen çanta modellerinden biridir. Özellikle klasik giyim kombinlerinizde kendi tarzınızı da yansıtabileceğiniz özel bir parça arıyorsanız zincir detaylı uzun askılı çanta modellerini tercih edebilirsiniz.

Postacı Çantaları

Zamansız bir moda parçası olan postacı çantaları sonbahar ve kış sezonu için de en uygun seçimlerden biri olabilir. Genellikle toprak tonları ve bordo renkleri sonbahar için tercih edebileceğiniz en uygun modellere sahiptir.

Sade modelleri seçerken özellikle çantaların askı kısımlarına dikkat etmelisiniz. Çünkü bir çantanın sade ve zarif olmasının en önemli detayı çantaların askılarında gizlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir