Sonbahar Ve Kış Sezonu En Trend Ceket Modelleri

Sonbahar Ve Kış Sezonu En Trend Ceket Modelleri zarif ve şık tasarımları ile sizleri bekliyor. Sizler de ceket kullanmadan kombin hazırlamak istemeyenlerdenseniz sonbahar ve kış ceket modellerine göz atabilirsiniz. Bu sezon biraz daha oversize ve salaş ceket modelleri dikkat çekiyor ayrıca yarasa ve balon kol ceketler de hem kumaş hem de deri ceketlerde yeniden görülmeye başlandır. Yeni sezon ceket modellerini inceleyerek sizler de yeni bir tarz oluşturmak için yeni ceket tasarımlarına şans verebilirsiniz.

Bağlama Detaylı Keten Ceketler

Bu yıl kadın modasına hırkalarda ve hatta deri ceketlerde bile bağlama detayı ile karşı karşıyayız. Özellikle klasik ceketlerde de bağlama detayını tercih edebilirsiniz. Kuşaklı ceketleri dilerseniz gömlekleriniz, tişörtleriniz ya da büstiyerleriniz ile birlikte kullanabilirsiniz. Genellikle klasik giyim için tercih edilen kuşaklı ceketler takım olarak kumaş pantolonlar ile birlikte tercih edilmektedir.

Desenli Ceketler

Sade kombinlerinizi daha havalı ve trend gösterecek olan tek şey desenli bir ceket. Sizler de desenli ceketleri tercih ederek tüm kombinlerinize farklı hava katabilirsiniz. Hareketli kombinleri seviyorsanız tercihiniz desenli ceket modellerinden yana olmalı.

Jean Ve Keten Karışımı Ceketler

Renk bloklu ceketlerin yanı sıra kumaş bloklu ceketler de bu sezon sonbahar ve kış için tercih edebileceğiniz en güzel seçimlerden biri olacak. Spor kombinleriniz için tercih edebileceğiniz kumaş bloklu ceketleri oversize kalıp ile tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir