Yılın En Çok Konuşulan Ceket Kombinleri

Yılın En Çok Konuşulan Ceket Kombinleri ile sizler de şık ve güçlü kombinler hazırlayabilirsiniz. Kahve randevunuz, şık bir akşam yemeği veya iş görüşmeleriniz dışında günlük kombininiz için de ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Gün içerisinde sizler için kurtarıcı parçalardan biri olan ceketler ile sizler de stil sahibi kombinler yapabilirsiniz.

Militer Ceket

Askeri giyim tarzını sevenlerin en çok tercih ettiği ceket modellerinden biri olan militer ceket modelleri bu sezon da yine oldukça moda. Sizler de militer ceketleri günlük giyiminiz için pek çok kıyafetiniz ile birlikte kullanabilirsiniz. İsterseniz ofis şıklığınız için de etek ve kumaş etekleriniz ile beraber militer ceketleri de bir arada kullanabilirsiniz.

Maskülen Ceketler

Genellikle deri ceketler tercih edebileceğiniz en maskülen ceket modellerinden biridir. Bu sezon biraz daha klasik kesim ve maskülen deri ceketler oldukça moda. Takım olarak yine deri pantolonlar ve deri etekler ile birlikte de maskülen deri ceketleri kullanabilirsiniz. Sonbahar için tercih edeceğiniz maskülen deri ceketleri boğazlı kazaklar ile birlikte sonbahar için kullanabilirsiniz.

Klasik Blazer Ceketler

Hiçbir zaman modası geçmeyen bir parça olan klasik blazer ceket modellerini her mevsim tercih edebilirsiniz. Sonbahara özel olarak üretilen kaşe blazer ceketleri kış mevsimi için de kullanabilirsiniz. Ayrıca kaşe blazer ceketler ile ofis giyiminizde göz alıcı kombinler hazırlayabilirsiniz. Fularlar ile kaşe blazer ceketleri destekleyerek daha romantik kombinler hazırlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir