Trençkot Alırken Bunlara Dikkat Edin!

Trençkot Alırken Bunlara Dikkat Edin! Sonbahar ile özdeşleşen bir kıyafet olan trençkot modelleri her stile ve her tarza uyum sağlayan en gözde parçalardan biridir. Ancak istediğiniz gibi bir kombin yapabilmek için size en uygun trençkot modelini tercih etmelisiniz.

Trençkot Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Öncelikli olarak trençkot seçerken renk konusunda doğru bir seçim yapmalısınız. Bunun için de trençkot alışverişlerinizde önceliğiniz her zaman doğru bir renk seçmek olmalıdır. Renkli bir trençkot modelini her kombininiz içerisinde kullanamazsınız. Ancak toprak renkleri her kıyafetiniz ile bir arada kullanabileceğiniz renklerden biridir.

Pek çok giyim markasının ürünleri içerisinde birbirinden farklı modele sahip olan trençkot modellerini bulabilirsiniz. Pileli, uzun, kısa veya salaş bir trençkot modeli ile istediğiniz kombinleri oluşturabilirsiniz.

Eğer boyunuz kısa ise öncelikli olarak uzun bir trençkot modeli seçmemelisiniz. Uzun trençkotları kullanmak istiyorsanız topuklu ayakkabılar bunun için en doğru tamamlayıcı ürünlerden biridir.

Trençkot modelleri vücut kusurlarınızı çok kolay bir şekilde gizleyebileceğiniz bir parçadır. Eğer basen bölgenizden şikayetçi iseniz oversize kalıptaki trençkot modelleri sizler için daha uygun olacaktır. Kilo sorununuz var ise kullanacağınız trençkot modelinin kesinlikle önünü kapatmadan kullanmalısınız.

Dizde biten trençkot modelleri ile elbise ve klasik giyimdeki kumaş pantolonlarınızı kombin yapabilirsiniz. Spor bir trençkot modeli seçmek istiyorsanız toprak ve bej tonlarındaki orijinal trençkot modelini kullanabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir