Trençkot Kombini Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Trençkot Kombini Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli? Son yılların en popüler ve en çok tercih edilen kıyafetlerinden biri olan trençkot modelleri feminen bir tarz oluşturmak için kilit parçalardan biridir. Sizler de moda akımlarını yakından takip ediyor ve en trend stilleri kullanmayı seviyorsanız trençkot kombinleri ile tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Trençkot Kombini Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Vücut yapınıza en uygun trençkot modelini tercih ederek istediğiniz kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Eğer boyunuz kısa ise uzun trençkot modellerinden uzak durmanız daha kısa görünmenizin önüne geçecektir. Aynı şekilde uzun boylu iseniz kısa ve kalça altında biten trençkot modelleri yerine bileğe kadar uzun trençkotları seçebilirsiniz.

Trençkot modelleri içerisinde sizleri birbirinden şık ve modern tasarımlı farklı ürünler bekliyor. Tarzınıza en uygun modeli seçmeye özen göstermelisiniz. Eğer oldukça spor bir tarza sahip iseniz kesinlikle renk geçişleri olan ve biraz daha salaş bir trençkot modeli tercih edebilirsiniz. Ancak klasik tarzınız biraz daha ağır basıyor ise klasik gabardin kumaşlı toprak tonlarındaki trençkotlar sizler için daha uygun olacaktır.

Çok dar trençkot giymeniz kötü bir görünüm sunacaktır. Bunun için trençkotları blazer ceket gibi düşünmeyerek biraz daha oversize kalıptaki modelleri tercih etmelisiniz. Bu sayede daha modern bir görünüm kazanabilir ve feminen bir duruş sergileyebilirsiniz. Mevsime en uygun kumaşa sahip olan trençkotu seçmeniz de yine mevsim ile bütünlük sağlamanız açısından oldukça önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir