Çizgili Gömlek Modelleri İle Hafta Sonu Kombinleri

Çizgili Gömlek Modelleri İle Hafta Sonu Kombinleri yapmaya hazır mısınız? Sadece hafta içi değil hafta sonu da şık olmak isteyenlere bir tavsiyemiz var. Artık spor ve şık görünmek için sizler de yeni sezondaki çizgili gömlek modellerini tercih edebilirsiniz. Oversize çizgili gömlek modelleri ile kesinlikle havalı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Çizgili Gömlek Nasıl Kombinlenir?

Çizgili gömlekler tek başına bir star parça olarak tanımlanabilir. Sizler de spor kıyafetlerinizi biraz daha çekici ve klasik göstermek istiyorsanız birbirinden şık çizgili gömlek modellerini tercih edebilirsiniz.

Hafta sonu için jean pantolonlarınız ile birlikte kullanacağınız çizgili gömlek modelleri ile istediğiniz şıklığa sahip olabilirsiniz.

Dar kalıptaki çizgili gömlek modelleri klasik giyim için daha uygun bir seçim olacaktır. Ancak oversize ve salaş kalıptaki bir çizgili gömlek ile daha rahat bir stil oluşturabilirsiniz.

Çizgili gömleklerinizi tam bir hafta sonu kombini içerisinde kullanabilmek için deri ceketler de kesinlikle değerlendirmeniz gereken parçalar arasında yer almalı.

Mavi, pembe, siyah veya turuncu çizgiler kombinlerinizi biraz daha renkli hale getirmenize yardımcı olacak. Sadece daha modern bir kombin oluşturmak için çizgili gömlek alırken birkaç beden büyük seçmeye dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca boyfriend çizgili gömlek modası da hala devam ediyor. Trençkotlarınız ile bir arada da kullanabileceğiniz çizgili gömleklerinizi kot pantolonlarınız ile birlikte kombin yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir