Sokak Stili İçin Ceket Modelleri

Sokak Stili İçin Ceket Modelleri arasında bu sezon geçtiğimiz sezona da damgasını vuran oversize ceket modelleri dikkat çekiyor. Dilerseniz blazer dilerseniz de crop ceket modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Her tarza ve her stile uyum sağlayacak olan yeni sezon ceket modelleri ile artık farklı ve özgün stiller oluşturabilirsiniz.

Sokak Stili İçin Ceket Modelleri

Sokak stili için ceket modelleri seçimlerinizde bu sezon sizleri birbirinden farklı onlarca modelin beklediğini söylemek mümkün. Tarzınız ne olursa olsun sizler de sokak stilinizi tamamlamak için istediğiniz ceket modeli ile kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ancak bu sezon biraz daha salaş bir sokak giyim tarzının ön planda olduğunu bilmenizde yarar olacaktır. Ben biraz daha klasik giyimi günlük kombinlerim için tercih ediyorum diyorsanız seçimlerinizi yine klasik blazer ve deri ceket modellerinden yana yapabilirsiniz.

Deri ceket seçimlerinizde bu sezon sokak stilinde sadece siyah renge takılı kalmak zorunda değilsiniz. Üstelik renkli ve crop modeldeki deri ceket modelleri ile biraz daha renkli kombinler oluşturabilirsiniz.

Denim ceket modelleri de yine her dönemde olduğu gibi bahar mevsimi için en çok öne çıkan ceket modelleri arasındaki yerini koruyor. Havalı ve cool bir sokak stili oluşturmak için sizler de vücut tipinize ve tarzınıza uygun istediğiniz ceket modelini kombinlerinizin içerisinde kullanabilirsiniz. Kazaklar ve elbiseler ile birlikte blazer ceket kombinleri yine oldukça moda.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir