Sokak Stilinde Gömlek Trendleri

Sokak Stilinde Gömlek Trendleri ile sizler de istediğiniz şehir stilini sokak giyiminize yansıtabilirsiniz. Oversize gömlek modasının hayatımıza giriş yapması ile birlikte sokak stilinde pek tercih edilmeyen gömlekler artık çok daha fazla ön planda. Bunun için sizler de hem klasik hem de daha rahat bir sokak stili oluşturmak istiyorsanız bu sezon birbirinden farklı model ve renk seçeneğine sahip olan gömlek modellerini değerlendirebilirsiniz.

Sokak Stilinde Gömlek Trendleri

Sokak stilinde gömlek modellerini kullanmak istiyorsanız hangi parçalar ile bir arada kullanmanız gerektiği ile ilgili oldukça dikkatli olmalısınız. Eğer klasik bir beyaz gömleği sokak stiliniz içerisinde kullanmak istiyorsanız daha dar kalıplı bir jean pantolon veya mini bir şort en uygun seçimlerden biri olacaktır. Ayrıca oversize gömlek modeli ile her zaman daha modern kombinler oluşturabileceğinizi de ayrıca belirtmek isteriz.

Klasik gömlekler artık sadece ofis stili içerisinde tercih ediliyor. Bunun için günlük kullanımlarınızda oduncu gömlekler, kareli ve ekose kumaşlı gömleklerin yanı sıra kadife gömlek modellerini daha fazla tercih edebilirsiniz. Her mevsime uygun bir kumaş kalitesi ile kullanacağınız gömlek modellerini yine ceketleriniz ile de daha spor bir kombin içerisinde kullanabilirsiniz. Gömlek modellerini sokak stili içerisinde tercih ederken crop ceketler ve blazer ceketler en çok tercih edilen parçalardandır. Ancak daha spor ve havalı bir kombin için gömlek modelleri ile deri ceketleri bir arada kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir