Yırtık Kot Pantolonlar Nasıl Kombine Edilir?

Yırtık Kot Pantolonlar Nasıl Kombine Edilir? Dendiğinde asi görünümü yansıtan kotların şık ve rahat parçalar olduğu bilinmelidir. Yaz aylarında moda ikonu haline gelen yırtık kotlar rahatlığın yanı sıra çekici bir hava da kazandırmasıyla ünlüdür.

Yırtık Kot Kombinleri Yaz

Basit kombinlerden olan yırtık kot kombinleri çoğu zaman şık bir hava yaratır. Açık mavi yırtık bir kotla siyah askılı bluz başka bir hava kazanmanıza yardımcı olur. Yırtık kotları kış aylarında da kullanabilirsiniz ama asıl mevsimleri yazdır. 

Sokakta giyebilmek için ideal olan yırtık kot pantolonlar iş yerinde, özel davetlerde ve hafta sonu gezmelerinde de tercih edilebilir. Bir ceket kullanarak iş yerinde ya da salaş askılı bir bluzla sahilde yırtık kot pantolonlar ayrı bir tarz oluşturmaya yardımcı olur.

  • Dizleri Yırtık Kot

Diz kısımları yırtık olan kot pantolonlar somon rengi bir tişört ya da kısa topuklu ayakkabılarla şık bir hale gelebilir. Parçaların eklenmesi ya da çıkarılmasıyla vücudunuza uygun kombinlerin yapılması mümkündür.

  • Slim Fit Kot Pantolon

Spor ve havalı bir görünüm elde edebilmek için topuklu ayakkabılar slim kot pantolonlar için yeterli olur. Hafta sonu gezmelerinde slim kot pantolon üzerine bir güneş gözlüğü takılması fayda sağlarken üzerine gri askılı bir tişört kullanılması şık bir ortam yaratmanıza yardımcı olur.

  • Sandalet ve Yırtık Kot Kombini

Sandaletler kot pantolonlarla uyumsuz gibi görünse de Yırtık Kot Pantolonlar Nasıl Kombine Edilir? Sorusuna cevap olarak tercih edilebilir. Süslemeli ve biraz topuklu olan sandaletleri kot pantolonlarınızla birlikte şık bir kombin haline getirebilirsiniz.

  • Siyah Yırtık Kot

Yırtık kotlar her renk olabileceği gibi siyah renkte de çok havalı parçalardan olabilir. Rap konserlerinde ya da rock festivallerinde renkli konverslerle süslemek mümkündür.

  • Rahat Yırtık Kot

Rahat yırtık kot pantolonlar az bir şekilde yırtık olan hatta çizilmiş kot pantolonlardır. Akraba ziyaretlerinde yırtıkların rahatsızlık hissi yaratmaması için tercih edilen bu kotları açık renkli babetlerle kombinlemek mümkündür.

  • Aşırı Yırtık Kot Pantolonlar

Aşırı yırtık olan kotlar kot gömleklerle kombinlenerek modayı takip etmenize son derece yardımcıdır. Spor tarzıyla çok yönlü olduğundan stilettolarla bile bir araya gelebilirler. Aşırı yırtık olan kot pantolonla aynı renkte olan çanta sayesinde sadeliği korurken zıt renklerle canlı görünmeye müsait olur.

  • Kot Pantolon Ceket Kombinleri 

Kot pantolon ve ceket kombinleri en şık ya da en klasik havanın yakalandığı kombinlerdendir. İş yerlerinde ya da ofislerde tercih edilen bu kombin girilen ortama göre aksesuar değişikliği yapılarak farklı bir havada olabilir.

  • Çizgili Tişört Kot Kombinleri

Fit kadınların kullanmasına uygun olan çizgili tişört kot kombinleri kilolu bayanların tercih etmemesi gereken bir kombindir. Önü kapalı ve kısa topuklu spor ayakkabılarla kombinlenebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir